Informace o společnosti

Název:

PFA service, s. r. o.

Sídlo:

Radlická 1359/49, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Korespondenční adresa:

Věšínova 930/6, 100 00 Praha 10 – Strašnice

IČ:

284 61 169

DIČ:

CZ 284 61 169

Obchodní rejstřík:

Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 143183

Email:

kancelar@pfa-service.cz

Telefon:

+420 272 650 340

Mobil:

+420 725 023 603

  

Jednatel společnosti:

David Ocetník

Základní informace

Společnost PFA service, s. r. o., byla založena v roce 2008. Od počátku působení na trhu je jednou z našich hlavních činností správa nemovitostí, dalším odvětvím naší společnosti je vedení účetnictví podnikatelskému sektoru a zpracování mzdové agendy. V oblasti správy zajišťujeme především správu domu v soukromém vlastnictví (společenství vlastníků jednotek, bytová družstva), ale i ve vlastnictví jiných právnických a fyzických subjektů. V současné době naše společnost spravuje více jak 50 objektu v následujících obcích a městech:

Ve městě Praze působíme ve všech Městských částech.

V roce 2019 dosáhl počet bytových jednotek spravovaných naší společnosti v řádu 4 500. 

K výkonu správní činnosti používáme software Building Manager, společnosti IC Software, s. r. o., a mnoho z našich připomínek bylo vývojáři tohoto programu zakomponováno do nových verzí tohoto programu.  Tento komplexní software je používán v rámci celé České republiky pro zpracování více než 60.000 jednotek. Dále v rámci společnosti používáme moderní cloudovou službu Office 365 od společnosti Microsoft obsahující zejména týmové weby služby Sharepoint. Tato služba, nám pomáhá zajistit přístupnost potřebných dokumentů pro naše zaměstnance kdykoli a kdekoli. Také námi vytvořený klientský portál pomáhá našim zaměstnancům mít přístup k aktuálním údajům našich klientů, požadavkům atd.

Další údaje

K dalším činnostem společnosti patří i péče o tepelné zdroje, zejména domovních kotelny a výměníkové stanice.

Společnost PFA service, s. r. o., svým klientům poskytuje i další specializované služby jako sepsání prohlášení vlastníka nebo zakládání dokumenty společenství vlastníků včetně jejich zápisu do obchodního rejstříku a další poradenské služby v oboru správy nemovitostí.

Hlavním cílem společnosti je vybudování moderní společnosti s působností zejména pro Společenství vlastníků jednotek a bytová družstva a zajištění komplexní správy majetku. Společnost má dvě nezávislé kanceláře. Tyto pracoviště jsou na sobě nezávislé, avšak navzájem datově propojené aby byl zajištěn plnohodnotná zastupitelnost.

Historie

Společnost PFA service, s. r. o., byla založena v roce 2008 spojením několika fyzických osob zabývající se dlouhodobě správou nemovitostí či vedením účetnictví. Od počátku je naší hlavní činností správa nemovitostí. Získali jsme i řadu dalších souvisejících živnostenských oprávnění, z nichž pro výkon správy v plném rozsahu je nezbytné oprávnění „Činnost účetních poradců, vedení účetnictví“. Máme zkušenosti se správou různého rozsahu – od správy menších domů cca 10 – 15 bytů až po několik set bytů pro všechny obvyklé typy vlastníků (společenství vlastníků, fyzické osoby, obchodní společnosti).